Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 1 grudnia 2021
w Esensji w Esensjopedii

Napisz recenzję i zgarnij płyty od Morr Music!

„Esensja” oraz Morr Music zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na recenzję muzyczną. Do zdobycia płyty ufundowane przez berliński label.

Esensja

Napisz recenzję i zgarnij płyty od Morr Music!

„Esensja” oraz Morr Music zapraszają do wzięcia udziału w konkursie na recenzję muzyczną. Do zdobycia płyty ufundowane przez berliński label.
rys. Maciek Ficner
rys. Maciek Ficner
Żeby ujrzeć swój artykuł na łamach naszego magazynu i powalczyć o krążki takich artystów jak Sóley czy Sin Fang należy napisać recenzję poznanej w ostatnim czasie płyty (interesują nas przede wszystkim bieżące wydawnictwa, których jeszcze w „Esensji” nie omawialiśmy) i dostarczyć do nas tekst do 31 stycznia 2012 roku. Oczywiście musi on spełniać techniczne wymogi i być najzwyczajniej dobry – jeśli przypadnie nam do gustu, zostanie wkrótce opublikowany, a po upłynięciu terminu nadsyłania prac najlepszym autorom rozdamy nagrody.
Jednocześnie zastrzegamy sobie prawo do nieprzyznania wyróżnień w sytuacji, gdy poziom tekstów nie będzie satysfakcjonujący.
Przypominamy, że ostateczny termin na nadsyłanie tekstów to 31 stycznia 2012. Powinny one być kierowane na adres muzyka@redakcja.esensja.pl. Nie ma żadnego limitu na ilość nadesłanych recenzji.
Zapraszamy również do odwiedzin oficjalnej strony naszego partnera – www.morrmusic.com, gdzie można sprawdzić jakich innych płyt można spodziewać się wśród przygotowanych nagród, oraz jego profilu na facebooku. Czytelników i potencjalnych autorów zachęcamy do zapoznania się z recenzjami albumów wydawanych przez artystów ze stajni Morr Music, wśród nich choćby: Sóley, Butcher The Bar, FM Belfast czy Seabear.
koniec
18 grudnia 2011

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

Wybierz najlepsze utwory Kazika

27 V 2020

Kazik nagrywa średnio jedną płytę rocznie. W tym tłumie ciężko więc laikowi wyłowić najsmakowitsze kąski. A że nie dorobił się podsumowującej składanki, jest to dodatkowo trudniejsze. Stąd nasz apel, by pomóc stworzyć zestawienie najlepszych z najlepszych dokonań Staszewskiego. Można głosować na 30 utworów, ale zastrzegamy, że wybieramy utwory spoza repertuaru formacji Kult.

więcej »
Klangforum Wien<br/>fot. Tina Herzl

#Zostańwdomu i komponuj
Instytut Adama Mickiewicza

24 IV 2020

„The Science of Fiction”, to konkurs na kompozycję dla Klangforum Wien, inspirowaną twórczością Stanisława Lema. Zostanie ona zaprezentowana w jednym z europejskich miast podczas jubileuszowego koncertu poświęconego pamięci pisarza, którego setna rocznica urodzin przypada w 2021 roku. Kompozytorzy wezmą również udział w programie rezydencyjnym oraz warsztatach w Klangforum Wien.

więcej »

NIEMEN – My Music
SCKM

12 IV 2019

Staromiejskie Centrum Kultury Młodzieży oraz Rada i Zarząd Dzielnicy I – Stare Miasto zapraszają uczniów klas 7 i 8 szkoły podstawowej, szkół ponadgimnazjalnych oraz studentów (do 24 roku życia) do wzięcia udziału w wojewódzkim konkursie wokalno-instrumentalnym na oryginalną interpretację i aranżację utworów Czesława Niemena.

więcej »
Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.