Zwiastuny Super Bowl 2017: „Baywatch. Słoneczny patrol”Ufff, jak gorąco… będzie na plaży.
Zwiastuny Super Bowl 2017: „Baywatch. Słoneczny patrol”Ufff, jak gorąco… będzie na plaży. „Baywatch. Słoneczny patrol” to kinowa wersja serialu z lat 90 ubiegłego wieku, ale wygląda na to że twórcy nie traktują pierwowzoru tak całkiem serio. W kinach od 9 czerwca. ![]() 6 lutego 2017 |
Odkurzacz basenowy to niezwykle przydatne narzędzie, które pomaga utrzymać czystość w Twoim basenie. Dzięki niemu możesz skutecznie usunąć zanieczyszczenia, takie jak liście, piasek czy owady, które gromadzą się na dnie i powierzchni zbiornika. Warto zainwestować w odkurzacz basenowy, ponieważ pozwala zachować krystaliczną czystość basenu, co ma kluczowe znaczenie dla komfortu i zdrowia korzystających z niego osób.
Dlaczego utrzymanie czystości w basenie jest ważne?
więcej »Idealny prezent dla 6-latka jest dużo większym wyzwaniem niż dla noworodka czy niemowlęcia. Dziecko w tym wieku ma już jasno sprecyzowane zainteresowania i co najważniejsze oczekiwania. Nietrafione upominki mogą spotkać się nie tylko z odrzuceniem, ale wręcz z wyraźnym sprzeciwem. Dlatego też warto z wyprzedzeniem zaangażować się w poszukiwania i znaleźć taki pomysł na gift, który przypadnie dziecku do gustu. Jaki prezent dla 6-latka wybrać? Czym się kierować, chcąc kupić świetny prezent (...)
więcej »Edukacja szkolna często powoduje, że w dorosłym życiu nie chcemy wracać do czytania, które kojarzy nam się tylko i wyłącznie z topornymi lekturami. Nic bardziej mylnego! Rocznie wydawanych jest tysiące książek, z których część na pewno trafi w twoje gusta. Jeśli nie przekonuje cię od razu czytanie, rozpocznij swoją ponowną podróż czytelniczą od… audiobooków! Dlaczego warto wziąć je pod uwagę? Przekonamy cię poniżej.
więcej »Peregrynacje wyssane z palca
— Jarosław Loretz
Podróże międzygwiezdne de luxe
— Jarosław Loretz
E.T. wersja hard
— Jarosław Loretz
Ogrodowy nielot
— Jarosław Loretz
Mumii podejście drugie
— Jarosław Loretz
Mumia z gwiazd
— Jarosław Loretz
Pracownik idealny
— Jarosław Loretz
Niech się mury… drzewią?
— Jarosław Loretz
Interpol muzealny
— Jarosław Loretz
Gdy w domu brakło kombinerek
— Jarosław Loretz
Esensja ogląda: Czerwiec 2017 (3)
— Kamil Witek
For All Mankind odc.10: Fantastyka ekonomiczna
— Marcin Osuch
Krótko o serialach: For All Mankind odc.9: Kosmiczna jesień średniowiecza
— Marcin Osuch
Krótko o serialach: For All Mankind odc.8: Są rzeczy ważniejsze niż Księżyc
— Marcin Osuch
For All Mankind odc.7: Najsłabsze ogniwo
— Marcin Osuch
For All Mankind odc.6: Jaka piękna katastrofa
— Marcin Osuch
For All Mankind odc.5: Ci, co zostali na Ziemi
— Marcin Osuch
For All Mankind odc.4: Panie przodem
— Marcin Osuch
For All Mankind 3: Gdzie diabeł nie może…
— Marcin Osuch
Krótko o serialach: For All Mankind. Odc. 2: Herr Doktor Faust
— Marcin Osuch
Krótko o serialach: For All Mankind. Odc. 1: Drugie miejsce też się liczy
— Marcin Osuch