Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 20 maja 2022
w Esensji w Esensjopedii

Johnny Depp szuka źródła młodości

Esensja.pl
Esensja.pl
W sieci pojawiły się dwie nowe fotki z przygotowywanych „Piratów z Karaibów 4: Na nieznanych wodach”. Nie ma sensacji – Jack Sparrow wygląda jak Jack Sparrow, a Hector Barbossa jak Hector Barbossa. Ale nie o oryginalność tu raczej chodzi… Przypominamy, że w kolejnym sequelu zabraknie Keiry Knightley i Orlando Blooma, za to pojawi się Penelope Cruz, a Jack Sparrow będzie szukał – podobnie jak Hugh Jackman u Aronofsky’ego – źródła młodości. Premiera filmu 20 maja 2011.

Johnny Depp szuka źródła młodości

W sieci pojawiły się dwie nowe fotki z przygotowywanych „Piratów z Karaibów 4: Na nieznanych wodach”. Nie ma sensacji – Jack Sparrow wygląda jak Jack Sparrow, a Hector Barbossa jak Hector Barbossa. Ale nie o oryginalność tu raczej chodzi… Przypominamy, że w kolejnym sequelu zabraknie Keiry Knightley i Orlando Blooma, za to pojawi się Penelope Cruz, a Jack Sparrow będzie szukał – podobnie jak Hugh Jackman u Aronofsky’ego – źródła młodości. Premiera filmu 20 maja 2011.koniec
19 stycznia 2011

Komentarze

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

Fantastyka i Futurologia w Krakowie
Polska Fundacja Fantastyki Naukowej

19 IV 2022

Polska Fundacja Fantastyki Naukowej już w najbliższą sobotę inauguruje cykl spotkań literacko-naukowych „Fantastyka i Futurologia”.

więcej »

Finaliści nagród Hugo 2022

9 IV 2022

Ogłoszono listę finalistów nagród Hugo 2022 za utwory, które swoją premierę miały w roku 2021.

więcej »

Finaliści Nebuli 2021

9 III 2022

Ogłoszono listę finalistów nagród Nebula za rok 2021. Nagrody te przyznawane są przez Amerykańskie Stowarzyszenie Pisarzy Fantasy i SF (Science Fiction Writers of America). Razem z Nebulami poznaliśmy nominacje do nagród Bradbury’ego i Andre Norton, które choć oficjalnie nie są kategoriami Nebuli, ale przyznawane są według tych samych zasad.

więcej »
Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.