Dołącz do nas na Facebooku

x

Nasza strona używa plików cookies. Korzystając ze strony, wyrażasz zgodę na używanie cookies zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Więcej.

Zapomniałem hasła
Nie mam jeszcze konta
Połącz z Facebookiem Połącz z Google+ Połącz z Twitter
Esensja
dzisiaj: 4 czerwca 2023
w Esensji w Esensjopedii

Wielki Konkurs na Recenzję Filmową

Esensja.pl
Esensja.pl
Idąc śladem działu książkowego, nasze konkursy na recenzje rozszerzamy także na dział filmowy. Zapraszamy do pierwszej edycji konkursu na recenzję filmową. Atrakcyjne nagrody – zachęcamy!

Esensja

Wielki Konkurs na Recenzję Filmową

Idąc śladem działu książkowego, nasze konkursy na recenzje rozszerzamy także na dział filmowy. Zapraszamy do pierwszej edycji konkursu na recenzję filmową. Atrakcyjne nagrody – zachęcamy!
Zasady są równie proste, jak w przypadku konkursu na recenzję książkową. My publikujemy listę filmów (zarówno w dystrybucji kinowej, jak i DVD), a Wy przysyłacie recenzję. Warunki są trzy. Po pierwsze tekst musi spełniać techniczne wymogi. Po drugie, musi być naprawdę dobry. Po trzecie – musi dotrzeć do nas nie później niż 31 marca 2010. Zachęcamy jednak do wysyłania jak najszybciej – publikacja tekstów, która nam się spodobają będzie natychmiastowa. Publikacja w „Esensji” jest również warunkiem przejścia do drugiej fazy, w której rozdamy nagrody.
A nagrody będą atrakcyjne:
Nagroda I – pakiet 10 filmów DVD
Wyróżnienie I – pakiet 5 filmów DVD
Wyróżnienie II – pakiet 3 filmów DVD
Wyróżnienie III – pakiet 3 filmów DVD
Redakcja zastrzega sobie prawo do innego podziału nagród, lub nie przyznania niektórych lub wszystkich wyróżnień w sytuacji, gdy poziom nadesłanych tekstów nie będzie satysfakcjonujący.
Jeszcze raz przypominamy – ostateczny termin na nadsyłanie tekstów: 31 marca 2010. Teksty prosimy przysyłać na adres film@redakcja.esensja.pl. Nie ma żadnego limitu na ilość nadesłanych tekstów.
Osoby nagrodzone będą gorąco zachęcane do podjęcia stałej współpracy z redakcją.
Lista filmów do recenzji:
Dystrybucja kinowa:
  • Absolwentka
  • Agora
  • Alicja w Krainie Czarów (wersja 2010)
  • Autor Widmo
  • Była sobie dziewczyna
  • Co wiesz o Elly?
  • Fish Tank
  • Głód
  • Kocham kino
  • Kołysanka
  • Las
  • Liban
  • Lourdes
  • Mistyfikacja
  • Moja krew
  • Nostalgia anioła
  • Odbicie zła
  • Opętani
  • Percy Jackson i Bogowie Olimpijscy: Złodziej Pioruna
  • Plaże Agnes
  • Pozdrowienia z Paryża
  • Różyczka
  • Szalone serce
  • The Box. Pułapka
  • The Limits of Control
  • Tlen
  • Trick
  • Uwikłani
  • Wilkołak
  • Wszystko co kocham
  • Wyspa tajemnic
Dystrybucja DVD:
  • Dante 01
  • Fanboys
  • Funny People
  • Kręgosłup diabła
  • Pakiet filmów Audrey Hepburn (6DVD)
  • Pakiet filmów Catherine Deneuve (6DVD)
  • Pakiet filmów Jean-Pierre Melville′a (6DVD)
  • Pakiet filmów Luca Godarda (7DVD)
  • Pakiet filmów Wojciecha Marczewskiego
  • Pandorum
  • Po prostu miłość (Last Chance Harvey)
  • Ponyo
  • Przeklęta liga (Damned United)
  • Strzeżcie się, ślicznotki!
  • Superman i Batman: Wrogowie publiczni
  • The Hurt Locker – W pułapce wojny
  • XIII. Spisek
  • Zamieć (Whiteout)
  • Zombie SS
koniec
17 lutego 2010

Komentarze

17 II 2010   19:50:00

A co zrobić, jeśli dostaję maila zwrotnego, że mojej wiadomości nie dostarczono?

17 II 2010   23:15:31

próbować na inne redakcyjne adresy najlepiej adres naczelnego :)

Dodaj komentarz

Imię:
Treść:
Działanie:
Wynik:

Dodaj komentarz FB

Najnowsze

Nie przegap: Maj 2023
Esensja

31 V 2023

Powoli zbliżają się wakacje – co ciekawego warto spakować do waszych pleckaów i walizek?

więcej »

Woke Jigsaw, czyli jak „Piła” zmieniła oblicze gatunku
Zuzanna Drzewińska-Wittner

31 V 2023

Jako że niezmiennie obserwuję z zainteresowaniem wszystko, co dzieje się w świecie kultury, a zwłaszcza filmu, nie mogłam nie zauważyć postępującego trendu, który polega na oskarżaniu filmów i seriali o to, że są coraz bardziej woke (tzn. świadome nierówności społecznych i nakierowane na próby ich niwelowania poprzez odpowiedni przekaz kulturowy).

więcej »

„Kobra” i inne zbrodnie: Zbrodnia i kara na afrykańskim niebie
Sebastian Chosiński

30 V 2023

Joe Alex to legenda polskiego kryminału, choć akurat akcja wydawanych pod tym pseudonimem powieści Macieja Słomczyńskiego nie rozgrywa się nad Wisłą. Nie stało to jednak wcale na przeszkodzie w przenoszeniu ich na scenę Teatru Sensacji, w czym przodował głównie Józef Słotwiński. To on był autorem dwóch wersji „Samolotu do Londynu” – spektaklu, który w wersji książkowej nosił tytuł „Piekło jest we mnie”.

więcej »
Copyright © 2000- – Esensja. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Jakiekolwiek wykorzystanie materiałów tylko za wyraźną zgodą redakcji magazynu „Esensja”.