Czasami warto umrzeć
(Worth Dying For)
Lee Child
‹Czasami warto umrzeć›

Lee Child
Opis wydawcy
Na rolniczym pustkowiu w Nebrasce pewni ludzie urządzili sobie prywatne królestwo… Ale Jack Reacher nie pozwoli im dłużej stać ponad prawem.
Motel Apollo Inn w Nebrasce. Jedyne miejsce noclegowe na rolniczym obszarze pięciuset kilometrów kwadratowych. Sto kilometrów od najbliższego posterunku policji.
Okolicą rządzi rodzina Duncanów wspomagana przez bandę wynajętych osiłków. Oficjalnie prowadzą firmę transportową, ale prawdziwe zyski przynosi im działalność w zupełnie innej branży.
Nikt z miejscowych nie odważy im się postawić, ale Jack Reacher jest tu tylko przejazdem, w drodze do Wirginii. I chociaż Duncanowie – powiązani z kartelem o międzynarodowym zasięgu – są piekielnie niebezpieczni, nie wystraszą go. A już na pewno nie na tyle, by wyjechał z Nebraski, zanim wyjaśni, co się stało z pewną dziewczynką, która zaginęła przed dwudziestu laty.
Inne wydania
Utwory powiązane
‹Manuskrypt Chopina›
–
Jeffery Deaver,
Lee Child,
David Corbett,
Joseph Finder,
Jim Fusilli,
John Gilstrap,
James Grady,
David Hewson,
John Ramsey Miller,
P.J. Parrish,
Erica Spindler,
Peter Spiegelman,
Lisa Scottoline,
S.J. Rozan,
Ralph Pezzullo
‹Miedziana bransoleta›
–
Jeffery Deaver,
Gayle Lynds,
David Hewson,
Jim Fusilli,
John Gilstrap,
Joseph Finder,
Lisa Scottoline,
David Corbett,
Linda Barnes,
Jenny Siler,
David Liss,
P.J. Parrish,
Brett Battles,
Lee Child,
Jon Land,
James Phelan